DAMBUD - Natrysk pianką PUR - Kielce

Izolacje wewnętrzne PDF Drukuj Email

Izolacje natryskowe PUR mogą być stosowane w nowych i nie ocieplanych budynkach oraz w budynkach modernizowanych. Proponujemy następujące rodzaje izolacji pianką PUR do zastosowań wewnętrznych:

Izolacja poddaszy

Izolacja poddaszy, strychów

Natrysk pianki poliuretanowej odbywa się na wewnętrzną stronę dachu, w przestrzenie pomiędzy krokwiami oraz na krokwie. Pianka poliuretanowa gwarantuje szczelną i wodoodporną powłokę bez mostków termicznych.
Izolacja stropów

Izolacja stropów, podłóg

Piana PUR może być wykorzystywana zarówno dla pochyłych sufitów jak i płaskich stropów. Konwencjonalne materiały izolacyjne (wełna skalna i szklana), umieszczone w przestrzeniach między jętkowych, nie są wystarczająco szczelne. W tych przypadkach natrysk pianki poliuretanowej zapewnia jednolitą powłokę i całkowicie zamkniętą warstwę izolacji.
Domy szkieletowe (kanadyjskie)

Domy szkieletowe (kanadyjskie), ściany

Na ścianach, ścianach nośnych i działowych można rozpylać cienką warstwą idealnie równe powłoki, bez połączeń i mostków termicznych. Natrysk pianki poliuretanowej jest szybki i nie tworzy żadnych mostków termicznych. Podczas gdy inne materiały (np. wełna) mogą zwisać, kurczyć się, pianka PUR, będzie tworzyła zwarta warstwę i całkowicie wypełniała zadaną przestrzeń.
 

Nasza oferta:

Izolacja poddaszy Dachy plaskie Hydroizolacje Powłoki izolacyjne Ekofiber, celuloza, docieplenia

Populane tagi


Jesteś tutaj: Strona główna Natrysk pianki PUR Izolacje wewnętrzne

Natrysk pianki PUR

Natrysk pianki PUR

Przydatne informacje

Pianka PUR - przydatne informacje

Nasze realizacje:

Realizacja - natrysków pianką poliuretanową